לתוכן ראשי

אודות

אודות פיצה במושבה

המטבח שלנו לא מתיימר להמציא את הגלגל – כאן מתמקדים בפיצה מרגריטה ובמאפים פופולריים, אבל על הטעם והאיכות המצוינים יעיד הביקוש הבלתי פוסק לתוצרת התנור שלנו, מאז פתחתנו את הפיצרייה הכשרה למהדרין בשכונת אם המושבות בפ"ת ב-2013 עד היום.

כאן תוכלו להזמין פיצה במבחר גדלים (כולל פיצה ללא גלוטן) ולהוסיף לה מגוון תוספות צמחוניות. בתפריט המאפים שלנו תמצאו להיטים אהובים כמו מבחר סוגי מלאווח, זיווה ולחם שום.

פיצה במושבה מוכיחה שאפשר לספק פיצה מצוינת ומאפים טעימים במחירים הוגנים בלי להתפשר על האיכות. ובאמת, המחירים כאן מאפשרים גם למשפחה או לחבורה של חברים רעבים לאכול כאן בלי לחשבן יותר מדי.

בו בזמן, אנחנו מכינים את הפיצות ושאר המאפים שלנו מחומרי גלם איכותיים, משתמשים בגבינת נועם ולא משתמשים בחומרים משמרים.

ההוכחה היא בטעם המצוין, ובכמות הלקוחות הנאמנים שצברנו.

המחשבה על מקום ידידותי למשפחות הביאה אותנו לדאוג גם לפינת ישיבה מיוחדת לילדים!

גם אתם מוזמנים – עם המשפחה, עם חבר/ה טוב/ה, עם בן/בת הזוג, עם החברים או עם עצמכם כדי ליהנות מפיצה חמה וטעימה ועוד מאפים מלאים בגבינות, רטבים ותוספות.

אנחנו פתוחים בשבילם כל יום באמצע השבוע מהצוהריים עד הלילה, וגם במוצאי שבת.
רוצים שנגיע אליכם לעבודה או הביתה? הזמינו משלוח והמגשים החמים שלנו בדרך אליכם.

הפיצרייה שלנו היא מקום באווירה משפחתית ושכונתית, שאפשר לבוא אליו גם כשמתחשק לכם להתאוורר וגם כשאתם עוברים בדרך באופן ספונטני.

אז בכל פעם שמתחשק לכם לזלול פיצה כשרה חמה וטעימה ומאפים טריים ומגרים – אנחנו והתנור החם שלנו מחכים לכם! והכי כיף? שתוכלו לזלול כאן בלי לחרוג מהתקציב.
שיהיה לכם בתיאבון ולהתראות בקרוב בפיצה במושבה!

משלוחים

חזור
.section.fullpage .section-body { background-color: rgba(0, 0, 0, 0.4); }